Державна архітектурно-будівельна інспекція України, офіційний сайт

ДЕРЖАВНА АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНА
ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Контактний центр

ГАРЯЧА ЛІНІЯ

0 800 210 011

Нікополь на Дніпропетровщині отримав нові повноваження в сфері будівництва

Місто Нікополь Дніпропетровської області отримало нові повноваження держархбудконтролю. 23 вересня акт приймання-передавання справ підписали Голова Держархбудінспекції Олексій Кудрявцев та міський голова Нікополя Андрій Фісак.

Детальніше...

ДАБІ виявила самочинне будівництво на Черкащині

Інспекторами Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в Черкаській області виявлено самочинне будівництво у м. Корсунь-Шевченківський.

Детальніше...

Порушників містобудівного законодавства на Полтавщині оштрафовано майже на 200 тис грн.

Департаментом Державної архітектурно-будівельної інспекції у Полтавській області притягнуто до адміністративної відповідальності та накладено штрафні санкції у розмірі 193 700 грн. на замовника, проектувальника та підрядника будівництва в Кременчузі.

Детальніше...

Замовника будівництва на Одещині оштрафовано на 1 млн грн

Департамент Державної архітектурно-будівельної інспекції в Одеській області оштрафував ТОВ «ТЦ «Середньофонтанський» за самочинне будівництво на загальну суму 1 073 000 грн.

Детальніше...

Призначено нового керівника Управління Держархбудінспекції у Черкаській області

21 вересня в Черкасах керівництвом Державної архітектурно-будівельної інспекції України та області було представлено нового керівника територіального органу ДАБІ в Черкаській області Віталія Полтавця.

Детальніше...

В Запорізькій області відновлено водогін

Департаментом Державної архітектурно-будівельної інспекції у Запорізькій області зареєстровано декларацію про готовність до експлуатації водогону у смт. Кирилівці Якимівського району.

Детальніше...

На Закарпатті здано в експлуатацію великий промисловий об’єкт

Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в Закарпатській області зареєструвало декларацію про готовність до експлуатації об’єкта ІІІ-ї категорії складності – підприємства по пошиттю автомобільних чохлів.

Детальніше...