Державна архітектурно-будівельна інспекція України, офіційний сайт

ДЕРЖАВНА АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНА
ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Контактний центр

ГАРЯЧА ЛІНІЯ

0 800 210 011

Департамент Державної архітектурно-будівельної інспекції в Одеській області оштрафував ТОВ «ТЦ «Середньофонтанський» за самочинне будівництво на загальну суму 1 073 000 грн.

Посадовими особами Інспекції було проведено позапланову перевірку дотримання вимог містобудівного законодавства на об’єкті «Кінотеатр «Сінема Сіті» у провулку Семафорному, 4 в Одесі. Під час виїзду було встановлено, що на другому поверсі об’єкту проводяться роботи з капітального ремонту: заміна інженерних мереж, металевих конструкцій тощо, при цьому кінотеатр продовжував працювати. Жодних дозвільних документів, що дають право на виконання будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію ТОВ «ТЦ «Середньофонтанський» не отримувало, відповідно, і будівництво на території об’єкту, і його експлуатація є незаконними. Таким чином, на замовника накладено грошове стягнення та надано припис з вимогою зупинити виконання будівельних робіт.

Варто зазначити, що це не перше порушення містобудівного законодавства на вказаному об’єкті. У квітні поточного року Департамент Держархбудінспекції в Одеській області за підсумком позапланової перевірки надав замовнику припис із вимогою запинити виконання будівельних робіт та експлуатацію корпусу №1 та корпусу № 4. Порушника містобудівного законодавства було оштрафовано на загальну суму 1 млн 143 тис 740 грн.