Державна архітектурно-будівельна інспекція України, офіційний сайт

ДЕРЖАВНА АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНА
ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Контактний центр

ГАРЯЧА ЛІНІЯ

0 800 210 011

Департаментом Державної архітектурно-будівельної інспекції у Полтавській області притягнуто до адміністративної відповідальності та накладено штрафні санкції у розмірі 193 700 грн. на замовника, проектувальника та підрядника будівництва в Кременчузі.

Під час планової перевірки об’єкту будівництва «4-поверховий секційний житловий будинок з вбудованим приміщенням медичного центру та прибудованими адміністративними приміщеннями» по вул. Перемоги, 10 у м. Кременчук, посадовими особами Інспекції були виявлені порушення у проектній документації. Відповідно, проектувальника за передачу замовнику проектної документації з порушеннями оштрафовано на 130 тис грн., підрядника за відхилення від проекту – на 62 тис грн. Посадову особу замовника за ведення будівельних робіт із відхиленнями від проекту оштрафовано на 1700 грн. та притягнуто до адміністративної відповідальності.

Загалом за серпень 2016 року Департаментом Державної архітектурно-будівельної інспекції у Полтавській області проведено 5 планових і
71 позапланова перевірка, за результатами яких винесено 17 постанов про накладення штрафів та видано 26 приписів. Загальна сума накладених штрафів за вказаний період складає 222 925 грн.